Автор Тема: Правила форуму (укр)  (Прочитано 3748 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн admin

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Сообщений: 6
  • Karma: +0/-0
  • Пол: Мужской
Правила форуму (укр)
« : Декабря 26, 2013, 01:35:03 pm »
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Забороняється:

1.1.1. Публікувати на Форумі повідомлення, зображення та інші файли, що порушують морально-етичні норми, непристойності.
1.1.2. Ображати з будь-якого приводу, використовувати лайку, зокрема стосовно особистості, мови спілкування, національності, расової, релігійної чи політичної приналежності інших учасників Форуму. Навмисне розміщати провокаційні повідомлення з метою викликати конфлікти між учасниками, взаємні образи, т.зв. троллінг.
1.1.3. Поширювати свідомо помилкову, наклепницьку інформацію.
1.1.4. Поширювати інформацію щодо приватного життя інших учасників Форуму, без їх на те згоди.
1.1.5. Публікувати на Форумі будь-які потенційно шкідливі коди (віруси, трояни, сніфери і т.д.) і/чи прямі посилання на ресурси, що містять зазначений код (коди). Файли (у т.ч. графічні), які публікуються на форумі не повинні приводити до перекручування зовнішнього вигляду форуму і сповільнювати роботу браузера. Якщо файл розміром більш 200 Кб і (або) файл фотозображення більш 800 пікс. по більшій стороні - необхідно давати на нього посилання, а не вставляти на сторінку теми форуму.
1.1.6. Публікувати те саме чи схоже повідомлення в декількох примірниках, в одній чи різних темах.
1.1.7. Публікувати повідомлення, які можуть бути кваліфіковані як "спам": незмістовні повідомлення, "листи щастя", пропозиції про вступ до пірамідальних схем. Посилання, повідомлення, підписи свідомо рекламно-комерційного характеру і т.і. В окремих випадках можливі оголошення приватного характеру. Дозволена та заборонена реклама.
1.1.8. Використовувати у своїх повідомленнях чужі імена чи псевдоніми (ніки), а також графічні елементи, що, в свою чергу, може призвести до того, що Вас будуть сприймати за іншого учасника Форуму. В разі, якщо ви не можете придумати власного псевдоніма (ніка), адміністрація сайту може вам допомогти.
1.1.9. Привселюдно обговорювати дії Модератора і/чи Адміністратора.
1.1.10. Цитувати (або дублювати) повідомлення від інших користувачив, які містять порушення Правил форуму.

1.2. Рекомендується:

1.2.1. Якщо ви формулюєте питання, відповіді на які потребують значних зусиль чи зачіпають інтереси потенційних співрозмовників, радимо формулювати питання і наступне обговорення таким чином, щоб іншим форумчанам було цікаво і приємно спілкуватися з вами.
1.2.2. Намагайтеся, щоб ваші повідомлення відповідали тематиці Форуму.
1.2.3. Дотримуйте максимально коректного стилю спілкування - співрозмовник не чує Ваших інтонацій, не бачить особи - в онлайновому спілкуванні дуже легко втратити контакт.
1.2.4. Уникайте публічних сварок - вони завдадуть шкоди Вашій репутації, навіть якщо Ви абсолютно праві.

2. МОДЕРУВАННЯ:

2.1. Цей форум модерується. Підставою для модерування є необхідність здійснення формального контролю за дотриманням цих Правил, однак дії Модератора можуть виходити за рамки формального контролю - його завдання також полягає в тому, щоб, керуючись здоровим глуздом, забезпечити всім учасникам можливість ефективного ведення дискусії.
2.2. Модератор сам є учасником Форуму, тому обов'язок дотримувати Правила поширюється і на нього.
2.3. Адміністрація форуму вправі видалити або заблокувати логін учасника форуму у випадках:
- якщо учасник систематично порушує правила форуму за пунктами 1.1...;
- якщо учасник не залишив жодного повідомлення на форумі протягом 6 місяців після реєстрації;
- якщо у користувача форуму 1 (одне) повідомлення, та він не заходив на форум більше 12 місяців.

3. САНКЦІЇ І РЕКЛАМАЦІЇ:

3.1. У випадку порушення учасником Форуму одного чи декількох пунктів Правил Модератор має право виправити і/чи знищити повідомлення порушника, вказавши в ньому причину своїх дій і свій підпис. Повідомлення, які кваліфікуються як "спам" або "заборонена реклама", знищуються Модератором без додаткового попередження і/чи зазначення причини таких своїх дій.
3.2. У випадку порушення учасником Форуму одного чи декількох пунктів Правил Модератор має право винести порушнику попередження або штраф із зазначенням відповідного пункту (пунктів) цих Правил, які було порушено.
3.3. У випадку систематичного порушення Правил та/чи ігнорування попереджень з боку Модератора, або якщо користувач є "спамером", Модератор має право накласти обмеження щодо доступу учасника до Форуму чи цілком заборонити йому доступ до Форуму. Зазначені обмеження чи заборона можуть бути запроваджені як на визначений Модератором термін, так і назавжди.
3.4. Дії Модератора і/або Адміністрації сайту на Форумі не обговорюються. Усі претензії до Модератора учасник повинен спрямовувати приватним повідомленням (ПП). Для того, щоб оскаржити блокування на форумі (бан) Вам необхідно відіслати Адміністратору форуму електронного листа або ПП з докладним описом суті претензійних вимог та посиланнями.

4. УГОДА ПРО ТАЄМНІСТЬ:

4.1. Адміністрація Форуму не несе будь-якої відповідальності за інформацію, що залишається учасниками Форуму в повідомленнях і своїх особистих профілях. Адміністрація не гарантує вірогідність, повноту і корисність усіх повідомлень на Форумі. Усі повідомлення відображають лише думка автора і не можуть бути використані для оцінки думки всіх учасників у цілому і самої Адміністрації Форуму.
4.2. Уся відповідальність за інформацію, що учасник Форуму залишає в повідомленнях і у своєму профілі цілком покладається на відповідного учасника.
4.3. Адміністрація Форуму зобов'язується не публікувати приватну інформацію учасника, що міститься в його особистому профілі і не використовувати її з особистою метою. У той же час, у випадку порушення учасником Правил даного Форуму і/чи діючого законодавства, Адміністрація залишає за собою право розкрити приватну інформацію порушника, як іншим користувачам Форуму, так і відповідним державним органам у відповідності до чинного національного законодавства.
Учасники Форуму (як зареєстровані, так і не зареєстровані) повинні дотримувати цих Правил під час своєї участі в дискусіях на Форумі. Нашою метою є забезпечення учасників Форуму адекватним технічним супроводом та підтримкою конгеніальної творчої атмосфери. Ми запрошуємо до участі в будь-яких темах Форуму усіх відвідувачів сайту You are not allowed to view links. Register or Login.

З повагою,
Адміністратор Форуму iFORUM.PP.UA
« Последнее редактирование: Августа 16, 2021, 02:47:23 pm от Дмитрий »